Workshopy a konference

V rámci této klíčové aktivity jsou Právnickou fakultou pořádány odborně zaměřené interaktivní workshopy a diskusní panely pro užší okruh vybraných specialistů, ale i konference či sympozia pro větší počet účastníků.


Akce jsou určeny pro studenty právnických oborů a partnerské subjekty. V případě, že máte zájem zúčastnit se akcí v rámci této klíčové aktivity jako zástupce partnerského subjektu, je třeba uzavřít prohlášení o spolupráci (více informací se dozvíte v záložce partnerská síť).


Přehled plánovaných (i již uskutečněných) akcí v jednotlivých odborných oblastech naleznete v seznamu níže, včetně bližších informací a kontaktních údajů pro přihlášení na danou akci. Není-li uvedeno jinak, konají se akce v budově Právnické fakulty Masarykovy univerzity na adrese Veveří 70, Brno.
Uskutečněné akce


Pokud nám chcete sdělit nějaký podnět či zpětnou vazbu, můžete se obrátit na věcného manažera Petra Hudečka, mail: petr.hudecek@law.muni.cz, tel. 549 493 854.
Právo do praxe, praxe do práva - partnerství pro užší sepětí výzkumu a praxe (CZ.1.07/2.4.00/31.0146). Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost.
© 2014 Právnická fakulta Masarykovy univerzity